Ofisinizdeki Asalet

Pierre Cardin, 140 ülkede sahibi olduğu 900 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından biridir. Genlerinde sahip olduğu güçlü marka imajı ile ofis mobilyasında da tüketiciler tarafından aranan marka haline gelmiştir. Çağdaş işletmecilik anlayışı ile, yeni trendleri takip eden, iş ahlakını ve dürüstlüğü her şeyin üstünde tutan bir firma kimliğiyle ofis mobilyaları sektörünün seçkin isimlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Pierre Cardin Ofis Mobilyaları olarak öncelik ve hedeflerimiz;

Pierre Cardin Ofis Mobilyaları her ihtiyaca uygun çözümleri ile her kullanıcının beklenti ve ihtiyacını karşılayabilecek ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir.Pierre Cardin Ofis Mobilyaları genlerinde yatan prestijli ve kaliteli marka sunumunu tüketicinin ulaşabileceği düzeyde fiyatlandırma ilkesi ile yola çıkmaktadır. Pierre Cardin Ofis Mobilyaları içinde yer aldığı sektörün güçlü kurumsal kimliğine sahip oyuncusu olmak için de yola çıkmıştır. Tüketicilerin markaya olan inanç ve güveni de kurumsal kimliğin gücü ile tetiklenen önemli bir faktördür.

 

1950 yılında Fransa'da Mösyö Pierre Cardin tarafından temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Özellikle uzay araştırmalarının yoğunlaştığı 60' lı yıllarda dönemin coşkusunu koleksiyonlarına "Space Age" temasıyla yansıtan Pierre Cardin, modada avant-garde ve fütüristik akımın ilk temsilcilerindendir. bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir. 1980'lerden sonra Amerika'dan Çin'e, İngiltere'den Sovyetler Birliği'ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.
Bu gün hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden Pierre Cardin, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilmektedir. 1980'lerden sonra Amerika'dan Çin'e, İngiltere'den Sovyetler Birliği'ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

Web Yazılım Teknobay